The AdNetwork – zarobte za pár bannerov dosť peňazí

AdNetwork

Aj keď som sa na rôznych fórach dočítal, že The AdNetwork nefunguje, ja ako pravý tvrdohlavec som si to musel dokázať (resp. vyvrátiť) a aj vďaka tomu som cez túto službu nejaké tie libry už zarobil… Registroval som sa niekoľko mesiacov dozadu a tak trochu som to otestoval.

Nie je v tom nič komplikované, potrebujete mať iba svoje Paypal konto a vlastnú stránku (najlepšie čo najviac 🙂 ). Stránky na freehostoch mi ešte ani raz neschválili.

V sekcii PUBLISHERS vyplníte formulár, URL1-3 zadáte podstránky, do ktorých potom bannery vložíte. Pozor si musíte dať iba pri vyplnení payment emailu, kde zadáte svoj Paypal email a ako payment choice označíte !!!Cash!!! Tu som sa ja osobne na začiatku popálil a prišiel tak o nejaké svoje peniaze.

Cez email Vám to potom potvrdia a pošlú aj html (alebo php, pearl podľa potreby) kódy, ktoré musíte vložiť presne do označených podstránok, ktoré ste si predtým vybrali. Všetky pokyny budú aj v emaily.

Vo svojom konte v užívateľskej sekcii si potom takým istým spôsobom (URL1-3) pridáte ďalšie stránky. Nie však všetky sa do programu dostanú. Nezáleží to od PageRanku, ani od iných inde hodnotiacich kritérií. Jednoducho je to asi len na posúdení od pánov z AdNetwork-u. Napríklad tento web k8jo.sk sa mi do toho systému nedostal, iné stránky už áno (goodfancy.sk, kvetyvpodpaží.sk, jedlo.eu). Preto aj keď máte jednoduchú stránku, trebárs aj s nulovým PageRankom, treba to vyskúšať. Táto služba je dobrá tak pre začínajúce stránky, ako aj pre pokročilejších stránkarov, najlepšie je mať schválených čo najviac stránok!

Za registráciu získavate bonus £10 (12,61€; 380Sk), za každú stránku, na ktorej sa správne zobrazujú bannery £5 (6,3€; 190Sk). Je tu aj refferal program, tento odskúšaný ešte nemám, ale za každého refferala, ktorý na svojej stránke zobrazí html kód bannerov získavate £10 (12,61€; 380Sk).

Ak si zoberiete, že máte pridaných 5 stránok, mesačne Vám na účet pribúda £25 (31,53€; 950Sk) a ak si zabezpečíte nejakého toho refferala + počiatočný bonus vyjde Vám celkom pekná suma. Maximálne môžete mať pridaných 100 stránok. To už by bola pekná “ryža” 😀

A ak Vám nestačí moje slovo, že peniaze na účet chodia, tu je dôkaz:

www.TheAdNetwork.co.uk