Súťažte s Teliad o 30 zaujímavých cien

Po rannom otvorení schránky ma zaujal email od tímu Teliad.com. Vyhlásili súťaž o 30 zaujímavých cien. Prvou je Lenovo IdeaPad Yoga 13, ďalšími Samsung Galaxy Note 10.1, či Asus Google Nexus 7…

Iba pre zhrnutie, Teliad je medzinárodná platforma pre tvorbu efektívneho blog marketingu, či už je to linkbuilding (textové odkazy, obsahové odkazy), predaj blogových článkov, či predaj podstránok. Keďže ľudia z Teliad vedia, že dobrý a úspešný blog marketing môže fungovať iba s kvalitným obsahom od blogerov, rozhodli sa zvýšiť povedomie o svojej značke a odmeniť publikujúcich. A to tak, že rozdajú 30 cien:

Hlavná cena: Lenovo IdeaPad Yoga 13
2. a 3. cena: Samsung Galaxy Note 10.1
4. až 7. cena: Asus Google Nexus 7
8. až 10. cena: Teliad desktop organizér (priznám sa, že som nevypátral, čo to je :))
11. až 15. cena: Teliad cup parking-spot  (a ani toto:))
16. až 30. cena: Teliad set bicyklového osvetlenia

Sú dva spôsoby ako sa zapojiť:

1. Pridať na Marketplace ponuku pre Blogpost, ak už máte nejaké pridané, môžete pridať Textlink, Postlink, či Presellpage

2. Vytvoriť na svojom blogu článok o službe Teliad – nezabudnite však pridať affiliate odkaz (nájdete ich po prihlásení do Teliadu v pravom hornom rohu v sekcii Affiliate Program)

Súťaž je veľmi pekným príkladom, ako si získať nových členov a zvýšiť tak veľkosť svojej základne a samozrejme zvýšiť zisky. Trvanie je od 11.2. – 24.2.2013, takže si pohnite.

Viac o súťaži si prečítajte TU a viac o Teliade nájdete TU.

teliad - Link Building & Blog Marketing