Reklama24

Tento systém som objavil putovaním po internete. Výmenným reklamným systémom som nikdy nevenoval veľkú pozornosť, avšak tento ma zaujal. Ide v ňom jednoducho o to, že na svojich stránkach zobrazujete reklamy druhých a za to dostávate kredity. Ešte vias kreditov dostanete, ak si niekto na banner klikne. Na oplátku si za zarobené kredity môžete spustiť vlastné kampane alebo si nechať body preplatiť.

Pri registrácii získavate 5000 kreditov. V administračnom prostredí si môžete začať nastavovať aké bannery si na svojich stránkach budete zobrazovať v sekcii SPRÁVA SERVEROV. Každý rozmer bannerov má svoje kreditné ohodnotenie, ktoré nie je fixné, ale mení sa. V sekcii SPRÁVA BANNEROV si zase nastavíte svoje vlastné reklamy. Ak však nechcete rozbiehať svoju vlastnú kampaň a kredity chcete zatiaľ len zbierať, kliknite si na NASTAVENIE SPORENIA a zadajte koľko zarobených kreditov v percentách chcete odložiť na sporenie. Ak všetky tak zadajte 100%.

Funguje tu aj provizný systém, takže pri každom získanom užívateľovi získate 10% z jeho zarobených kreditov.

Ak spúšťate veľkú reklamnú kampaň a máte málo kreditov, môžete si ich kúpiť. Na výber je niekoľko balíkov. Funguje aj posielanie medzi užívateľmi.

Veľmi pekne je vyriešená KREDITNÁ BANKA. V nej vidíte všetky svoje kredity, či už kredity zarobené vašimi stránkami, zaplatené kredity alebo kredity určené na PPC kampane. Môžete si tu hneď regulovať množstvo kreditov či už k okamžitej spotrebe alebo kredity na šetrenie. Je to prehľadné, takže určite nebude problém.

Nesmiem zabudnúť takisto aj na prepracované štatistiky.

Banner zo tohto systému môžete vidieť na spodku mojej stránky. Veľkostí bannerov je dosť, takže určite zapadnú do ktorýchkoľvek stránok.

Či už máte začínajúce stránky alebo aj väčšie stránky s dobrou návštevnosťou, či spúštate svoj biznis a potrebujete ďalšiu reklamu, systém Reklama24 môže byť dobrým riešením.

O mojich nasledovných skúsenostiach Vás budem istotne informovať.