Reklama nielen pre začínajúce stránky

Potrebujete svojim stránkam zvýšiť návštevnosť, respektíve si urobiť reklamu? Kamarát mi poslal linky, ale keďže o dva dni mám skúšku z Technickej mechaniky, už som sa chcel začať učiť. Ibaže viete ako to je. Stále, keď sa treba prinútiť do učenia (resp. povinností), hľadáme všetko okolo seba, len aby sme sa tomu vyhli. Presne to sa mi stalo. Ale zistil som, že tie linky sú celkom užitočné a hlavne pre stránky s menšou návštevnosťou je to celkom dobrá cesta k zviditeľneniu…

Takže tu sú linky a taký kratší popis k nim:

HodNoť.NET - zjistěte, jak jsou na tom Vaše stránky!
www.hodnot.net

Jednoduchý systém, po prihlásení si otvoríte hodnotiaci panel a stránky, ktoré sa zobrazujú známkujete ako v škole (od 1 do 5). Za to získavate body, vďaka ktorým si viete vytvoriť vlastnú kampaň a predstaviť ostatným svoje stránky. Po registrovaní dostáva každý bonus 50 kreditov. Je tu aj referenčný systém, takže keď sa cez vás niekto registruje získate nejaký ten kredit naviac.
autohits.horys.com

Zaregistrujete sa a začnete si prezerať stránky. Každých 20 sekúnd systém prepne na ďalšiu stránku. Za každú videnú stránku získavate 0,8 bodu a za vašu stránku, ktorú uvidia ostatní “zaplatíte” za jedno videnie jedným bodom. Pri registrácii získavate 500 štartovacích bodov. Aj tu je referenčný systém. Ak by sa vám kreditov málilo, stačí poslať sms a nové kredity si takto zaplatíte. Je to však zbytočné, ak nechcete robiť naozaj veľkú kampaň.


surfing4dollar.com

Tento systém je podobný ako autohits, s tým rozdielom, že je v angličtine a za prezeranie stránok môžete byť pri dosiahnutí sumy 10 dolárov aj vyplatený cez Paypal alebo aj iným spôsobom (to však nemám vyskúšané, takže za to neručím). To by ste ale museli získať dosť veľa referalov a dosť dlho prezerať stránky. Tak isto tu získavate body. Pri obyčajnom účte sú však denne obmedzené (približne na 64bodov). Ak by ste ich chceli viac, museli by ste si priplatiť. Pri niektorých stránkach ziskate aj malý bonus bodov (väčšinou 2) alebo malý finančný obnos(0,005 dolára). Túto stránku však na zarábanie určite neodporúčam, ale ako reklamu to využiť môžete. A najlepšie ak máte anglické stránky.


Dúfam, že som aspoň trochu pomohol, ak máte menšiu alebo nízku návštevnosť. Ak viete o podobných systémoch, napíšte mi.