Prvý rok s AdNetwork a 165 zarobených libier

AdNetwork

Dnes som si spomenul, že pred rokom som objavil vtedy pre mňa veľmi neznámu britskú službu na zarábanie peňazí. Poznalo ju málo ľudí a reakcie boli rôzne. Je to hlavne tým, že nie každá stránka sa do systému dostane. Keby mi však vtedy niekto tvrdil, že to najbližší rok bude pre mňa najlepšie zarábajúci systém na internete, asi by som ho vysmial…

O AdNetworku som už písal. Ak chcete vedieť viac, čítajte… Niečo som spomenul aj TU.

Bilancia roka s AdNetworkom sa skončila na čísle 165 libier. Viem, že libra ide momentálne hore-dole, ale ešte stále je to celkom fajn.

Skúšal niekto z Vás túto službu? Podarilo sa Vám stať členom? Zobrazujete html kód a zarábate? Zatiaľ sa mi ešte nikto neozval, či sa tam dostal, tak preto toľko otázok… Píšte, som zvedavý…

P.S.: Ako tak ďalej rozmýšľam, tak táto forma reklamy (ak to tak môžem nazvať), resp. spätných odkazov je v podstate úplne prirodzená, keďže každý si do stránky vloží html kód s backlinkmi a vyzerá to prirodzene. Dúfam, že sa tu zastaví aj nejaký seo expert a vyjadrí sa k tomu. Budem len a len rád. Vlastne aj preto môže byť (teda z môjho pohľadu je) tento spôsob tak dobre platený… A táto myšlienka ma vedie k tomu, že na Slovensku nič takéto nemáme… Ak by boli ceny aj na Slovensku porovnateľné s tými z AdNetwork-u, myslím, že by sa to mohlo uchytiť. Len na druhej strane či by zákazníci boli ochotní platiť vyššie sumy. Ale v podstate je to s touto službou úplne prirodzené, ako keď predáte spätný odkaz a vložíte si ho samostatne do stránky. Samozrejme, že je to odlišné ako napr. Directo, ale vlastne tiež založené na toľko spomínaných spätných odkazoch, pardón – reklame. Ale aj tak si myslím, že takáto služba, kde by boli weby do ktorých by si inzerenti umiestňovali svoju úplne prirodzenú reklamu (opakujem ešte raz – prirodzenú) mohla uchytiť… Čo si myslíte Vy, moji drahí čitatelia?

Jednu podobnú zahraničnú službu, akú som momentálne opísal (aj keď nie je to doslovne to isté – to vyššie sú iba moje myšlienkové pochody) mám ešte pre Vás v zálohe a je tiež založená na predaji backlinkov (ale prirodzených). Momentálne ju testujem, už som aj voľajaké Euro zarobil, avšak chcem vedieť, či reálne funguje aj výplatovo, nie len na obrazovke. Ak funguje, určite ju v blízkej budúcnosti predstavím.

Ale naspäť k vyššiemu odstavcu… Zopakujem otázočku… Myslíte, že by mnou vyššie opísaná služba mohla na Slovensku reálne existovať? Myslím, že ako nápad by to ušlo, či by sa však presadila, to je otázne… možno ešte v rozšírení celosvetovo??… čakám na nejaké komentíky.

Vďaka za Váš čas strávený na tejto stránke:)