Opäť raz zarábanie na reklamách s ďalším fungujúcim systémom aj s GTPR-0

Dnes by som Vám chcel predstaviť ďalší systém, s ktorým si vďaka svojej webstránke môžete privyrobiť nejaké to euro navyše. Tentokrát ide o nemeckú stránku teliad. Tento systém je však ešte o niečo jednoduchší ako tie, o ktorých som už niečo to u seba publikoval. Už len z toho hľadiska, že do svojej stránky nevkladáte žiadne php a ani iné zložité kódy…

Princíp tohoto systému je úplne jednoduchý. Klasicky sa zaregistrujete a pridáte do systému svoju stránku (ako jazyk musíte zatiaľ uviesť češtinu, keďže náš materinský jazyk tam nie je). Stanovíte si cenu (min. 4€ – ja som si takú tiež zvolil). Sprostredkovatelia k Vašej sume prihodia svoje percentá (neviem presne koľko, ale ako predajcom Vám to bude jedno… keď ste kupcom, tak asi nie celkom). Ak neviete, akú cenu môže mať Váš odkaz, v systéme sa nachádza cenová kalkulačka, kde jednoducho zadáte adresu webu a ono Vám to vyhodí sumu. Pre slovenské weby (a vlastne aj ak vkladáte cudzojazyčné weby) odporúčam určiť nižšiu sumu ako tú, ktorú vyhodí kalkulátor… menej je niekedy viac…

Ak už máte pridaný web a aj vybratú cenu a bookne si Vás aj nejaký kupec, do svojej stránky si jednoducho vložíte klasický html <a href> odkaz s požadovaným textom od kupujúceho.

Na výber sú tri možnosti odkazov:

  • Simple text links – jednoduché textové odkazy
  • Content-Link – kontextové odkazy
  • InLink – odkazy v texte

Systém si správne a korektné zobrazovanie linkov pravidelne (podľa všetkého každý deň) kontroluje. Svoje peniaze dostanete na svoj Paypal účet po každom mesiaci za tie linky, ktoré ste ten ktorý mesiac zobrazovali.

O všetkých krokoch a booknutiach Vás systém upozorní emailom.

V systéme sa nachádza aj affiliate program. Ak sa niekto prihlási do systému pod Vami a za dva mesiace predá/kúpi odkazy za 10€, dostanete od systému za každého takéhoto nového užívateľa 20€ (celkom výhodný systém, čo poviete…).

A keďže som opäť raz tento systém najprv mesiac otestoval a tak až niečo o ňom zverejnil, tu je dôkaz, že systém si svoje podlžnosti voči mojej osobe vyplatil:

teliad1

teliad2

A tu je link, nech vyskúšame aj ten affiliate program:D

Čakám na pripomienky a komentáre, ako obvykle som zvedavý…