Koniec Adfoxu a s tým spojený veľký farebný pokus

Každý, kto používa(l) PPC systém Adfox (zo slovenskej strany) asi dnes obdržal smutný, ale u mnohých už dávno očakávaný mail. Systém Adfox posledný rok už tak trochu upadal, resp. nadsadene povedané – umieral (písal som o tom v jednom poste). Keďže všetci musia svoje Adfox kódy zo stránok odstrániť, rozhodol som sa pre menší experiment…

Najprv obdržané emaily zo strany Adfoxu:

prvý:

Vazeny partner systemu adFOX,

Tymto Vam oznamujeme, ze v sulade so Zmluvou o spolupaci, Clanok VI, Bod 1, spolocnost NetCentrum SK, s.r.o., ako prevadzkovatel reklamneho systemu adFOX, ukonci poskytovanie sluzby ku dnu 6.1.2009.

Z tohto dovodu Vas ziadame o odstranenie vsetkych reklamnych kodov z Vasich webstranok.

Konecne vyuctovanie partnerskej provizie prebehne do 31.1.2009.

V pripade dalsich otazok nas prosim kontaktujte na mailovej adrese adfox@netcentrum.sk

S pozdravom,

NetCentrum SK, s.r.o.

a ten druhý:

Vazeny inzerent systemu AdFOX.

Tymto Vam oznamujeme, ze v sulade s Podmienkami pouzivania sluzby adFOX, Clanok 9.3, spolocnost NetCentrum SK, s.r.o., ako prevadzkovatel reklamneho systemu, ukonci poskytovanie sluzby ku dnu 6.1.2009.

Ak mate v systeme adFOX nevycerpany kredit, je potrebne zaslat mailom na adresu adfox@netcentrum.sk

Po overeni ziadosti bude nevycerpany kredit vrateny do 14 dni od datumu obdrzania ziadosti.

V pripade dalsich otazok nas prosim kontaktujte na mailovej adrese adfox@netcentrum.sk.

S pozdravom,

NetCentrum SK, s.r.o. ziadost o vratenie nevycerpaneho kreditu. Ziadost musi obsahovat nasledovne polozky: prihlasovacie meno alebo klientske cislo, presny nazov inzerenta, ICO, adresu, cislo bankoveho uctu, kod banky, kontaktny telefon a meno zodpovenej osoby.

Viac o tom písal KUSI

A teraz k tomu pokusu, experimentu, či ako to mám nazvať…

V podstate nejde o nič komplikované ani zložité, podstatou všetkého je zmenená a rotujúca farebnosť etargetovských reklám. Keďže Adfox mi na mojich stránkach uvoľnil nejaké to miesto, rozhodol som sa pre tento pokus. Reklamy ponechám takto ako sú najbližší mesiac a uvidím, aký to bude mať vplyv na celkové zárobky. O mesiac čakajte podrobnejší článoček. Reklamy Adsense ponechám nezmenené a ak s etargetovským experimentom dosiahnem viditeľné výsledky, vyskúšam aj GoogleAdsense v podobnom experimente…

Viac o farebnosti o mesiac:)