Godaddy affiliate funguje. Ako na to?

Po pár mesiacoch od prihlásenia sa do affiliate systému som sa konečne dočkal. Prvé zarobené doláre z GoDaddy affiliate  sú už pripísané na Paypal účte.


Miera prekliku (CR) bola 2,7 percenta, zárobok ako už z nadpisu vyplýva bol 112,58 dolára.

Paypal and Godaddy affiliate

Paypal a Godaddy affiliate

 

Čo je Godaddy a ako sa dostanem do jeho affiliate (provízneho systému)?

GoDaddy.com  je jeden z najväčších poskytovateľov a prevádzkovateľov webhostingových služieb s veliteľstvom v Arizone, USA. Do jeho provízneho systému sa dostanete buď priamo cez ich internetovú stránku www.GoDaddy.com , alebo cez systém Commision Junction, či Linkshare. Ku Godaddy som sa osobne dostal už pred niekoľkými rokmi, keď sa mi ich ponuka pozdávala oveľa viac ako ponuky tunajších slovenských poskytovateľov, ale hlavne ma presvedčil ich multihosting . Avšak do affiliate systému som sa prihlásil iba pred niekoľkými mesiacmi, no zjavne funguje.

Koľko dostanem za privedeného človeka?

Za každého platiaceho zákazníka dostanete 30% z platby. Naviac však môžete dostať $500 dolárov za každého nového zákazníka, ktorý si kúpi produkt s názvom Managed Hosting plan, $300 dolárov za Dedicated server plan, ďalej $110 dolárov za každý predaný Web Hosting plan, či 50% za každý SSL certifikát.

Na výber je dostatočne veľký počet bannerov a linkov, ktorými môžete propagovať Godaddy. Stačí ich už iba pridať na svoje stránky a zarábanie sa môže začať. Ak budete chcieť využiť zarobené peniaze na platbu za služby amerického poskytovateľa, je to samozrejme možné.

Aké skúsenosti máte s produktami Godaddy? Poznáte nejakého výhodnejšieho poskytovateľa? Dajte mi komentár…