Etargetovská úplne prvá výplata

Systém reklám Etarget som na svojej stránke spomínal pomenej, keďže som s týmto PPC začal ako s posledným systémom zo všetkých na mojej stránke. Tento systém som si najskôr “oťukal a okukal” a už po prvom mesiaci som ho umiestnil na väčšinu mojich projektov, keďže zárobky boli niekoľkokrát vyššie ako pri konkurenčných službách…

12. augusta mi došla prvá výplata od Etargetu a z pomedzi všetkých mnou používaných PPC systémov to bol zatiaľ najrýchlejší zárobok.

Aj keď je síce pravdou, že som etargetovské reklamy potom už tak trochu uprednostňoval a umiestňoval ich na lepšie miesta na stránkach ako ostatné PPC systémy.

Etarget môže podľa mňa u nás kľudne konkurovať (ak nie aj prevyšovať) GoogleAdsense… u mňa zatiaľ vyhráva Etarget. Samozrejme záleží to všetko od jednotlivých stránok, rozmiestnenia reklám, atď, atď… ale to je kapitola sama o sebe a to som tu rozoberať nechcel.

Týmto krátkym príspevkom som len chcel dodať chuť ďalej písať a publikovať mne podobným mladým blogerom, ktorí na svojich stránkach nezarábajú desaťtisíce, ale tešia sa aj z “menšej” sumy (Etarget vypláca od 1000Sk vyššie) dosiahnutej po niekoľkých mesiacoch písania (u mňa ich bolo 6). A verím, že do budúcna to pôjde lepšie (ale aj to je kapitola sama o sebe)…