Dve zaujímavé zárobkové služby od BACKLINKS GENIUS LLC

Backlinks Genius LLC je spoločnosť, ktorá je registrovaná v Las Vegas, v štáte Nevada, avšak svoje české zázemie nezaprie. Aj keď ma na systém upozornil už pred pár rokmi jeden komentujúci, iba pred dvoma týždňami som sa k nemu reálne dostal a zaregistroval sa. Po tejto registrácii do systémov spoločnosti som prišiel takmer ihneď k novým zárobkom.

Vydělávej díky systému BackLinks Genius

Prvou službou je rovnomenná služba BacklinksGenius, a ako už z názvu vyplýva ide o predaj spätných odkazov, avšak trochu inak ako u iných známych systémov so spätnými odkazmi. Tu sa Vám budú zobrazovať spätné odkazy vo Vašich už skôr napísaných článkoch (v systéme si môžete dokonca nastaviť aj “starobu” článkov). Predstavte si, že máte napísané články s istým kľúčovým slovom, za ktoré je ochotný inzerent platiť a BacklinksGenius Vám dohodne a sprostredkuje obchod, na ktorom zarobíte. Tento systém má ešte jednu veľkú výhodu a tou je perfektne nastavený provízny systém, kedy z inzerentových peňazí získate 10 percent vždy, keď si svoj účet nabije. Za blogera získate 5 percent, ak ste ho do systému pozvali priamo Vy, 3 percentá z druhej úrovne a 2percentá z tretej úrovne. Čiže ak zabezpečíte pár blogerov a oni ďalších, zaujímavé zárobky sú na svete. Ďalšou výhodou (a vlastne jedinou nevýhodou) je to, že všetko je automatizované a musíte mať stránku, ktorá beží na platforme WordPress. Nainštalujete si plugin, s ktorým sa systém BacklinksGenius spojí automaticky a ak Vám administrátor Váš blog schváli, začínate zarábať. Výplata je 50€ alebo 1000Kč. Tento systém má ešte jednu zaujímavosť a tou je to, že zverejňuje zoznam top slov, ktoré inzerenti chcú. Podľa toho môžete v článku dané slovo spomenúť a zvýšiť tak zárobky. Viac o systéme nájdete na ich stránke v sekcii FAQ.

 

Vydělávejte díky placeným článkům s Posts Genius

Druhou službou je PostGenius. Ide o platené písanie článkov. Vy pridáte do systému Váš blog, alebo stránku a inzerent si objedná článok. Dohodnete sa na podrobnostiach, napíšete článok a zinkasujete peniaze. Samozrejme ešte predtým si nastavíte cenu za zverejnenie a cenu za každé slovo. Jednoduché a funkčné. Môžete tak priniesť aj svojim čitateľom odkazy na nové služby, či produkty a sebe samozrejme zárobok. A Vaši čitatelia určite nebudú mať nič proti tomu, ak raz za čas pridáte nejaký PR článok (ak áno, určite Vám to rýchlo odpustia). Za zmienku stojí tak isto provizný systém, za inzerenta máte 15 percent jeho peňazí, za blogera 10 percent z jeho výplaty a za blogera druhej úrovne 5 percent (celkom fajn). Minimálna výplata je ako u systému vyššie, 50€ alebo 1000Kč. Za posledné tri dni mi prišli tri ponuky na reklamný článok, mal by som asi zvážiť ceny, ktoré som do systému zadal a mierne ich zvýšiť;)

Samozrejme, keď príde prvá výplata, pridám post. Veľa šťastia so zarábaním.

A ešte jedna otázka. Poznáte aj iné podobné systémy? Nechajte mi koment, ďakujem.