Do siete TNX sa len odo mňa dostanete aj bez invite kódov

Sell links on every page of your site to thousands of advertisers!
Keďže o mnou dosť propagovanú a celkom dobre zarábajúcu sieť TNX bol a je veľký záujem a všetci, ktorý sa chceli prihlásiť potrebovali od niekoho kto už v tejto sieti je invite kód, rozhodol som sa, že to prekonzultujem s podporou systému…

A tu je výsledok…


V čom bol háčik?

Takže pekne od začiatku. Pre tých, ktorý o TNX ešte nepočuli, čítajte TU, TU a TU. Pre tých pravidelnejších čitateľov (a podľa stavu môjho referralu to nie je až tak málo) ponúkam niekoľko informácií o spôsobe získavania ľudí pod sebou.

Prvým a najjednoduchším spôsobom je v administrácii v affiliate programe kliknúť na ikonku HOW TO ADVERTISE? a kliknúť v zozname možností na CREATE NEW INVITE. Háčik v tomto je však taký, že na vytvorenie vlastných invite kódov potrebujete mať minimálne získaný počet bodov 10000. A toto môže chvíľu trvať.

Keďže doteraz som každému poskytoval invite kódy a získal zopár aktívnych ľudí pod seba, chcel som rozbehnúť aj druhú a tretiu možnosť získavania referralov a to priamymi linkami, alebo bannermi. Avšak aj tu je háčik a to taký, že podľa stránky TNX musíte mať pod sebou viac aktívnych referralov. Avšak koľko ich má byť nie je upresnené. Tak som sa rozhodol, že napíšem na podporu rozsiahli mail. Vysvetlil som im situáciu a prečo by bolo dobré mať priamy prístup k prihláseniu a nie len cez invite kódy. Chvíľka formulácie emailu do angličtiny sa vyplatila. Odomkli mi prístup aj k druhému a tretiemu spôsobu a tým pádom som sebe aj Vám všetkým zjednodušil registráciu do celkom pekne zarábajúceho systému.

Sell links on every page of your site to thousands of advertisers!

A týmto som sa stal asi prvým slovenským (možno aj českým) blogerom, cez ktorého sa do systému TNX dostanete aj bez invite kódom. Užite si to…

Tým, ktorý v systému už sú to môže byť asi tak jedno, ale tým novým užíteľom som to snáď aspoň trochu uľahčil. A všetkým starým referralom posielam ešte jedno veľké poďakovanie, keďže sa mi vpodstate starajú o nejaký ten zárobok:)

A všetkým želám so systémom TNX čo najviac zarobených dolárikov a keď už viete v podstate aj všetko o affiliate programe aj veľa veľkých a aj vám dobre zarábajúcich referralov.

A pre tých aktívnych užívateľov tohto systému ešte jedna otázočka. Aké sú Vaše doterajšie skúsenosti s TNX a ako sa Vám priebežne darí (môžte napísať aj počty bodov) ?