Brokerage affiliate taktiež funguje – $25USD

Dnes, keď som si pozrel email, zostal so veľmi, ale veľmi, veľmi milo prekvapený. Služba, ktorú som dávnejšie spomenul v jednom z mojich postov, a o ktorej som si myslel, že je vlastne skoro mŕtva, sa po mesiaci a pol odkedy som ju prestal používať ozvala. O čo ide a ako to bolo?

Stránku Brokerage Linkadage som našiel, keď na slovenskom internete nastal ten veľký boom okolo Backlinks.com. Na rozdiel od Backlinks mi BrokerAge nepredal toľko spätných odkazov (max. 4). Na druhej strane však má jednu nesporne väčšiu výhodu oproti stránke Backlinks, ktorú na našom maličkom internete pozná už skoro každý. Ide o to, že na BrokerAge si cenu svojho spätného linku môžete nastaviť na výšku akú chcete vy. Jeden z mojich affiliate to podľa všetkého nastavil dobre a vydržal(nie ako ja, inak dosť veľmi trpezlivý človek), a aj preto môžem dnes písať tento článok o funkčnosti a hlavne výplate z tohto ich affiliate programu.

Suma bola rovnaká ako u Backlinks a áno, uhádli ste, bolo to tých $25USD. Keďže BrokerAge vo vyplatení refferalu u mňa predbehol aj Backlinks (u ktorých na vyplatenie ešte nejaký ten deň musím počkať), neodolal som a musel som to zverejniť.

Ak toto číta človek, ktorému vďačím za vylepšenie nálady:), mohol by sa s nami podeliť o svoje skúsenosti a napríklad aj o to, za koľko a kde predával spätné odkazy s BrokerAge Linkadage. Tipoval by som to na Stegyho, keďže u neho som nejaké tie linky videl. A Vy ostatní, ako ste na tom? Skúšali ste túto službu? Podeľte sa o svoje skúsenosti… A ak ste ju neskúšali, hor sa do toho, prinajhoršom(najlepšom) mi vylepšíte náladu;)

P.S.: mne osobne to nedalo a brokerage kód som do svojej stránky vložil naspäť, uvidíme, či onedlho nepribudne ďalší post…