AdFOX reklamy a moja prvá výplata za ne

Včera večer som sa prihlásil na svoj účet cez internetbanking a suma na mojom účte sa mi zdalo o čosi vyššia. Z AdFOXU mi prišli prvé peniaze za zobrazovanie kontextových reklám na mojich stránkach. Keďže na pôde internetu som stále iba “nováčik” a toto je moja úplne prvá výplata za zobrazovanie reklám, veľmi ma to potešilo.

V mojom skôr publikovanom príspevku som už o PPC reklamách písal a bol tam obsiahnutý aj popis Adfoxu. Ešte by som ho možno doplnil a to o to, že peniaze vyplácajú buď po dosiahnutí 1000,-Sk alebo po skončení kalendárneho roka. Peniaze mi síce došli trochu neskôr, ale s Adfoxom som bol stále v kontakte a keďže prerábali svoj systém automatických výplat, dá sa to všetko ospravedlniť.

Prednedávnom som s jedným známym rozoberal AdFOX a povedal mi, že sa mu tie reklamy nezdajú hlavne kvôli minimálnej cene, ktorú môže inzerujúci nastaviť. Je to 10 halierov za klik (v Česku 1Kč za klik). Povedal mi, že tento systém v ňom nebudí príliš veľkú dôveru. Jednoducho sa mu to zdalo málo. Ale predsa sa hovorí, že pomaly ďalej zájdeš.

Ja osobne tento systém môžem len doporučiť každému, funguje a aj keď sa raz za “sto rokov” vyskytne nejaký problém, máte istotu, že zo strany Adfoxu bude okamžite riešený.

A pre všetkých, ktorí ho ešte nevyskúšali nechávam link: www.AdFOX.sk

Týmto by som sa Adfoxu chcel poďakovať a verím v ďalšiu dobrú spoluprácu.