Predsa sme sa dočkali – Etarget pre všetkých

A je to konečne tu. Etarget sprístupnil svoj program pre všetkých. Ak vlastníte svoju vlastnú stránku, môžete začať zarábať. Etarget je reklamný systém, ktorý funguje na klasickom modely PPC (pay-per-click). Čo presne PPC je si môžete prečítať v mojom skôr publikovanom príspevku.

Doteraz sa odkazy Etarget mohli zobrazovať iba na stránkach, ktorých majitelia vlastnili živnostenský list, resp. na stránkach firiem. Sprístupnenie systému aj menším stránkam značne zvýši počet zobrazovaných reklám. Reklamy budú zobrazované v širšom rámci a to prinesie inzerujúcim firmám(stránkam) zvýšenú nielen propagáciu, ale v konečnom dôsledku aj zisk. A čím viac webov bude zobrazovať reklamu, tým bude väčší dopyt po tejto reklame, konkurencia bude rásť a tak isto porastú aj ceny tejto reklamy, takže zisk narastie pre Etarget a samozrejme aj pre všetkých, ktorí reklamy zobrazujú. Samozrejme závisí to v značnej miere od obsahu Vášho webu a aj od zadaných kľúčových slov inzerujúcimi. Vpustením aj menších webov do svojho systému sa Etarget stáva veľmi silným konkurentom aj pre slovenský GoogleAdsense.

Jediné, čo potrebujete, aby ste mohli začať s Etargetom zarábať je Vaša vlastná stránka. V ľavom dolnom rohu Etarget stránky nájdete odklik na Partnerskú zónu. Kliknete si na Zaregistrujte sa tu! pod názvom Portály. Vyplníte formulár a začínate zobrazovať reklamy. Do svojich stránok vložíte vygenerovaný kód a v prehľadných štatistikách sledujete svoj zárobok.

Ak si zárobok chcete ešte zvýšiť, zaregistrujte sa v Partnerskej zóne do systému pre Sprostredkovateľov. Opäť vyplníte formulár, dostanete svoje sprostredkovateľské číslo a môžete začať zarábať. Vytvoríte stránku (pomocou predpripravených bannerov a textov), kde propagujete Etarget alebo použijete kompletnú predpripravenú stránku Etargetu. Kódy vložíte do svojej stránky, a ak si niekto založí kampaň cez Vás, dostávate od Etargetu 600Sk za každého takéhoto nového užívateľa.

Etarget je výborná šanca pre všetkých, ktorí si chcú vďaka svojim stránkam nejakú tú korunku privyrobiť.

O podobných systémoch na zarábanie čítajte v kategórii Zarábanie a reklama.