Dynamické prvky pre web

Začínate so stránkami? Máte hotovú jednoduchú stránku, ale chceli by ste ju oživiť dynamickými prvkami? Napríklad nejakou anketou, kalendárom, počítadlom alebo chatom?A neviete si ich sami naprogramovať? Nevadí, riešenie je jednoduché…

Keď som úplne začínal so stránkami, tak som bol nadšený, keď som si mohol niečo podobné, dynamické, už hotové pridať. Hľadal som všade možne na internete, a objavil som www.blueboard.cz. To bol odrazový mostík, aj keď je pravda, že ma omrzeli reklamy, ktoré sa Vám v jednotlivom aktívnom prvku (ankete, návštevnej knihe) budú zobrazovať. Samozrejme, ak ich tam nechcete, budete si to musieť zaplatiť a tým získate aj vylepšené prvky.

Prednedávnom som hľadal, ako si pridať na vlastnú stránku kurzy mien a dorazil som na stránku www.sulybox.com. Je to niečo podobné ako BlueBoard, ale na tejto stránke toho nájdete ovaľa viac. Kalendáre, galérie, klikmetre a mnoho ďalších vecí. Registrujete sa, nastavenie je jednoduché, vygenerovaný zdrojový kód vložíte na miesto, kam chcete aktívny prvok vložiť. Aj tu sa Vám bude zobrazovať link na SulyBox, ale to je kvôli zvýšenej propagácií systému. Každá spoločnosť, ktorá Vám poskytne niečo zadarmo za to bude niečo chcieť. Vlastne nič nie je zadarmo. Ak by ste tam ich link nechceli, musíte si priplatiť. Za službu Biznis 250,-Sk na rok. K tomu dostanete samozrejme aj kvalitnejšie služby.

Dúfam, že som začínajúcim aspoň trošku pomohol. Prípadne otázky a dotazy nechajte kľudne pod týmto príspevkom, kde mi napíšete komentár:)