Znovuzrodenie homefórum.sk

Internetové fórum homefórum.sk má za sebou už dlhú históriu. Pôvodne začínalo ako malé lokálne fórum na neplatenom webhostingu. Potom sa zviditeľnilo vlastnou doménou a výmennou reklamou. Po čase však začalo upadať, no teraz prišli noví a prepisuje sa história internetových fór.

Toto fórum začalo prežívať ťažké časy a nedarilo sa mu. Tiež bolo niekoľko užívateľov, ktorí neustále porušovali pravidlá. Najhoršie však bolo, že fórum nebolo moderované. Malo však v sebe určitý potenciál a tak sa ho ujal Kusi.

Fórum bolo presunuté na subdoménu, nachádzajúce sa na adrese kusi.sk a bola kúpená doména www.homeforum.sk. Ako už bolo spomenuté, homefórum nebolo moderované a to bola chyba. Bolo nutné všetko vymazať a začať od úplných základov.

Keďže prevádzka, ako aj skvalitnenie fóra niečo stojí, na fóre sa nachádza aj reklama. Avšak netreba sa obávať, reklama je elegantne zasadená do dizajnu webstránky, a nie je agresívna.

Homefórum má svoj nový dizajn, ale najmä rozloženie. To poteší určite každého. Prvá oblasť je venovaná informáciám pre užívateľov od administrátorov, respektíve opačne.

Druhá je určená pre fanúšikov Informačných technológií vedy, či počítačov. Tu sa nachádza skrátka všetko. Novinky, články, recenzie, testy, ale aj porovnanie internetových pripojení.

Všetko o živote sa nachádza v tretej oblasti. Tu sa môžete vyžalovať, vyplakať, pochváliť, ale aj poučiť, či napísať svoj príbeh.

Avšak sekcia Download je najväčším potešením. Nachádza sa tu azda všetok softvér, či už sa jedná o filmy, programy, hry, alebo čokoľvek pre herné konzoly, či mobilné zariadenia. Softvér samozrejme autorské práva neporušuje a akýkoľvek pokus o ich porušenie sa trestá trvalým zákazom prístupu na fórum.

No a nakoniec je tu ešte Bazár a ponuka práce. Môžete kupovať, predávať, ale aj vyhľadať, či ponúknuť prácu. A nakoniec všetko ostatné, kde je voľný pokec o čomkoľvek.

Preto nezabudnite navštíviť www.homeforum.sk a všetko pocítiť na vlastnej koži.