Virtuálne sídlo firmy

Začínate podnikať, nemáte vlastný priestor a adresu svojho bydliska nechcete mať oficiálne zapísanú v Obchodnom registri Slovenskej republiky? Virtuálne sídlo firmy s.r.o. je pre Vás ako stvorené.

Keď som počas vysokej školy začínal podnikať, uviedol som si aj pri živnosti aj následne pri otvorení s.r.o. moje vtedajšie bydlisko. Samozrejme môžete uvádzať aj sídlo firmy, kde má spoločnosť s.r.o. momentálny prenájom, avšak pri každej zmene prenájmu sa musí vykonať zmena sídla v obchodnom registri. A práve preto je najlepšie mať stabilné sídlo spoločnosti, ktoré sa Vám ani pri sťahovaní spoločnosti s.r.o. nezmení.

A preto najjednoduchšia možnosť je dať firme virtuálne sídlo firmy (registračné sídlo firmy s možnosťou preposielania listín).

Ako je to so spomínaným preposielaním listín?

Úplne jednoducho – všetka korešpondencia prichádzajúca na Vaše virtuálne sídlo firmy sa preposiela na dohodnutú korešpondenčnú adresu. Preposielanie z virtuálneho sídla firmy je štandartne raz za mesiac (do 3 pracovných dní nasledujúceho mesiaca), alebo aj častejšie, ak je dohodnuté. Informácie o prichádzajúcich listinách na virtuálneho sídlo spoločnosti s.r.o. sa dozviete pomocou e-mail alebo aj SMS notifikácie. Cez on-line aplikáciu si skontrolujete listiny, ktoré prišli na virtuálne sídlo firmy  – kedy, od koho, typ listiny, či váhu. Ak chcete vedieť ich obsah, označíte ich cez web aplikáciu na oskenovanie. Do 24 hodín služba s Vašim schválením otvorí listinu a naskenuje Vám jej obsah.

Čo cena a cez koho túto službu nájsť?

Službu poskytuje All4Web s.r.o. na stránke MojeSídlo.sk. Pokiaľ ide o cenu, za 9€ na mesiac máte registračné sídlo a preposielanie pošty je za 3€ na mesiac.

Ak budem niečo rozbiehať v Bratislave, idem cez nich.