Sponzorovaná recenzia: Tričká od Shirtinator

Pred pár dňami u mňa zaklopal kuriér a do ruky mojej mamičky (keďže ja so momentálne nebol doma) položil väčšiu hnedú obálku. Po jej otvorení som sa veľmi potešil. Konečne ku mne došli jedinečné tričká, po ktorých som tak veľmi túžil… Tieto tričká mi sprostredkovala firma PizzaSeo ako sponzorovanú recenziu pre Shirtinator

Mal som si možnosť vybrať dve pánske tričká s motívom akým som chcel. Voľba nakoniec padla na pekného usmievajúceho smajlíka, keďže mám rád veselých, usmiatých a šťastných ľudí a tento smajlík to určite vyjadruje. Druhý motív som si vybral pivného testovacieho panáka – “Bier Test Dummy”.

Na smajlíka som si vybral farbu trička “indigo” na testovacieho panáka klasickú bielu farbu, aj keď to sa neskôr ukázalo ako nie úplne najlepší ťah.

Tričká mi došli pekne zabalené, už prvý pohľad napovedal, že pôjde o kvalitnú prácičku. Potlače v 100 percentnej kvalite bez absolútnej chybičky. Uvidíme, ako prežijú pranie. Na návode bolo napísané prať na tridsiatke, samozrejme skoro ako všetky potlače žehliť prevrátené naruby. Tričká sú zo 100 percentnej bavlny, gramáž 190tka, na štítku svieti značka B&C. Sú absolútne pohodlné, v podstate ani neviem, čo iné môžem ešte k tomu povedať, naozaj všetým odporúčam.

Čo sa týka cien tričiek, myslím si, že na internetový obchod a na pekné motívy sú ceny v normále a prijateľné.

Ako môžete na obrázku vidieť, indigové tričko je naozaj, ale naozaj podarené a v tom momente sa pre mňa stalo jedno z najobľúbenejších:) Na bielom tričku je trochu menší kontrast medzi farbou trička a žltou potlačou. Na stránke sa mi tá žltá farba potlače zdala trochu tmavšia ako v skutočnosti došla. Neodhadol som to úplne najlepšie. Nič to však nemení na tom, že aj ten pivný panáčik je perfektne vymyslený a je to naozaj vtipný námet na darček a toto tričko bude perfektne slúžiť na nejednu pivnú akciu:)

Ponúkam niekoľko ďalších fotografií:)

Čo sa týka obchodu Shirtinator, v ponuke majú naozaj veľké množstvo motívov. Keď som dostal túto ponuku, naozaj som nejaký ten čas nad ich stránkou strávil, aby som skoro všetko prešiel (aj keď v podstate som neprešiel všetko, lebo je toho naozaj veľa) a správne si vybral. Navrhnúť si môžete samozrejme aj svoje vlastné tričko, resp. dotvoriť nejaké z ponuky obchodu. Ďalej je na stránke aj možnosť objednať si individuálne foto darčeky.

Ďalšia vec, ktorá ma zaujala na ich stránke je partnerská zóna. Keďže tento blog je aj o zarábaní, určite aj táto možnosť by mohla byť veľmi dobrá, ak máte trebárs stránku, ktorá sa venuje móde a tak podobne.

Na záver by som už chcel asi len toľko, že Shirtinator si ma získal nie len teraz na písanie recenzie, ale do budúcnosti určite aj ako reálneho zákazníka. Z tričiek som bol naozaj milo prekvapený, nečakal som až takúto prácičku. A tieto posledné vety určite nepíšem preto, že ide o sponzorovanú recenziu.