Partnerský program a Aukro

nejlepsi nakupovani na ceskem internetu V poslednej dobe sa v mojom okolí dosť často rozoberá systém Aukro.cz. Niektorí ho poznajú už dávno, iní s ním ešte len teraz začínajú a niektorí ani vôbec nevedeli, čo to Aukro vôbec je, kým sme to s ostatnými nezačali preberať. Takže: Aukro.cz je jedna veľká internetová aukčná sieň, ktorá Vám umožní obchodovať rýchlo a ľahko prakticky so všetkým na internete. A ak vlastníte k tomu vlastnú stránku, môžete sa zapojiť do ich partnerského programu…


Ak chcete niečo kúpiť alebo predať, stačí sa zaregistrovať do Aukra (registrácia je zadarmo). Po registrácii Vám poštou príde list s autorizačným kódom na overenie Vašej adresy a po jeho zadaní do systému sa stanete plnohodnotným členom Aukra. A môžete si začať vyberať z veľkého množstva aukcií alebo tovarov. Alebo môžte sami niečo predávať.

A teraz k tomu partnerskému programu. Ak vlastníte vlastné stránky a chcete si trochu privyrobiť, zapíšete sa do Partnerského programu – link na neho nájdete nižšie na Aukro stránke. Oni si Vás overia cez Váš email a po overení môžete začať propagovať Aukro. Treba si pozorne prečítať zmluvu, aby nedošlo k zrušeniu účtu vplyvom nedodržania podmienok. A teraz to najdôležitejšie. Ak vďaka Vám príde niekto na Aukro stránku, dostanete za jeden klik na banner (za jeden deň z jednej IP adresy) 0,70 Kč a ak sa niekto cez Vás plne registruje do systému, dostanete 150Kč. Vyplácajú po 800 zarobených korunách. Ak dosiahnete prvú stovku, môžete si ju previesť na Váš Aukro užívateľský účet, dostanete bonus 30% a môžete si za to napr. niečo kúpiť. Tento systém má veľmi veľa možností. Pre bližšie informácie si kliknite na Aukro stránku:)