Internet Explorer Collection kit

Každý príležitostný dizajnér alebo aj obyčajný tvorca klasických stránok sa určite dostal do situácie, kedy mu klient (alebo len človek, pre ktorého stránku tvoríme) po dokončení svojho nového projektu oznámil, že v tom a tom Exploreri (podotýkym slovo EXPLORER) sa mu stránka tu a tu zle zobrazuje…

Naozaj zlá, nepríjemná a škaredá situácia, hlavne vtedy, keď si to chcete overiť a napraviť to, avšak máte v počítači nainštalovanú už trebárs vyššiu verziu, v ktorej to všetko funguje…

Jednoduchým riešením je Internet Explorer Collection kit. Po jeho nainštalovaní, si viete otvoriť stránku v každej verzii prehliadača IE.

Stiahnite si IE Collection kit TU!!!

Ďalšie možno potrebné linky:

http://www.my-debugbar.com/wiki/IETester/HomePage

http://www.tekkie.ro/software/how-do-i-run-ie6-ie7-together-same-machine

Môj názor je, že IE je veľmi zlý prehliadač, najmä staré verzie (tie novšie 7-8 už zobrazujú stránky relatívne dobre), avšak IE je stále veľmi rozšírený a používaný, a preto je potrebné, aby sa Vaše stránky zobrazovali dobre aj v IE.

Dúfam, že tento kit Vám pomôže, tak ako pomohol mne pri tvorbe… aj keď je pravda, že momentálne poslednú mnou tvorenú stránku by som bez Miškovej pomoci do konca asi fakt nedotiahol… Dikes Miško ešte raz…;)